Подробиці

Забути про оплату готівкою за проїзд у маршрутках. В Ужгороді запровадять електронні квитки у громадському транспорті.  На сьогодні у місті є 148 автобусів. У кожному із них встановлять валідатори. Закупили всього 300 штук, обладнають їх у автобусах біля кожного входу.

Ігор ФАРТУШОК, заступник міського голови Ужгорода

Валідатори нового покоління. Працюють. Зчитують пай-пас. З усіх карток. Які ви маєте з будь-яких банків світу. Зчитує QR-код на електронному носії. Це може бути годинник. Це може бути телефон. І все решта, що дає можливість читати QR-код. І електронний квиточок. Який

виданий у будь-якому із 1280 місць отримання коштів.

Їх можна отримати безкоштовно на основі магнітної картки у всіх закладах, де є термінали. Гроші банк зніме тільки після зчитування цього квитка у валідаторі. Напередодні Ужгородська міська рада підписала договір із ПриватБанком, який втілюватиме у місті безготівкову оплату для громадського транспорту.

Тетяна ГАСИНЕЦЬ, керівник Ужгородського головного відділення ПриватБанку

Банк бере на себе зобов’язання, якщо валідатор вийде під час руху автобусу з ладу ми забезпечуємо його ремонт або заміну.

Наразі на черзі прийняття рішення на черговому засіданні виконкому про зміни у договорі з ПриватБанком. Йдеться про зменшення відсотків банку із 10 до 7 відсотків. Після того, як валідатори встановлять у всіх автобусах і закодують, ужгородці вже зможуть їздити за електронними квитками.