Подробиці

Із 1 червня на Закарпатті  відновили роботу приміських електричок у напрямках Ужгород–Скотарське, Ужгород–Волосянка та Воловець-Ужгород.

Надія ШАМ, касирка

Одна відправлення о 17.15 «Ужгород-Скотарське» і «Ужгород–Волосянка» о 17.50 відправлення.

До того ж,  із 5-го червня з Ужгорода курсуватиме лише один потяг до Києва. Відправка о 22.00. Щоправда, тільки із двома зупинками: у Воловці та Бердичеві. У Львові не зупинятиметься.

Марія, ужгородка

Ми почули, що пустили сполучення. Але у Львові. Куди нам потрібно, то немає зупинки. Тільки Київ, Бердичів, Воловець. Не може мама добратися. Не може добратися мама ніяк.

Юлія з подругою сьогодні повернулися зі Словаччини. Квитків на потяг до Києва не дочекалися. Замовили приватний трансфер.

Юлія, туристка

Уже до 5-го числа ми не чекали. А їдемо зараз зі Словаччини з навчання. Ми їдемо до Києва автобусом. Ну я сама із Полтави. То мені їхати 1300 км. З місця, де я навчаюсь.

Вартість квитків на поки єдиний потяг з Ужгорода, за словами касира, змінюється щодня.

Надія ШАМ, касирка

Кожний день інша ціна. Від 600 до 800 грн. Там купейний і люкс.

Пані Раїса купила квитки на потяг до Хмельницького у березні. Ще напередодні карантинних обмежень. Та й досі не може ними скористатися.

Раїса, ужгородка

Сказали, що тільки один поїзд буде на Київ. А нам потрібно на Одесу до Хмельницького. Тому що київський не зупиняється у Хмельницькому.

Нам сказали квиточок тримати. Коли буде одеський потяг, тоді прийти і перекомпенсувати.

 Пасажирів у потяги пускатимуть виключно у масках. А при перевірці квитків мірятимуть температуру. У вагонах не будуть продавати їжу та напої. Обов’язкові антисептики. Та все ж, не всіх це заспокоює.

Антон, турист

 Я б не поїхав. Адже, як я вважаю, в Україні ще ситуація не котрольована в порівнянні із іншими країнами. Тож, я би і сам не поїхав, і іншим б не радив.

Наступним етапом «Укрзалізниця» планує відновити сполучення із Рівненською, Львівською областями та Костянтинівкою, що на Донеччині. Та  лише після того, як рівень захворювання в регіонах піде на спад.