Подробиці

З 1-го грудня до 1-го лютого триває прийом проектів у рамках Бюджету громадських ініціатив на 2018-й рік. Подати їх можна у відповідному відділі Ужгородської міської ради, або на спеціальній електронній платформі. Автором проекту може бути фізична особа, якій виповнилося 16 років і зареєстрована в Ужгороді.

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

Змінилося, по-перше, розподіл проектів на малі і великі. Сума 3,5 млн. грн. залишається такою ж, як і була в минулому році. Проте малі проекти вже зараз від 100 тис. до 300 тис. Великі проекти від 300 тис. до 500 тис. Це пов’язано насамперед з тим. Що інфляційні процеси в нашій країні відбуваються, а також з тим, що були певні труднощі у минулому році з виконанням проектів. Оскільки суми були малі.

У 2017-му році перемогло 32 проекти, тепер очікують майже в два рази менше. З 2-го до 28-го лютого їх оцінюватиме виконавчий комітет Ужгородської міської ради та спеціально створена Експертна група.

Микола СЮСЬКО, депутат Ужгородської міської ради

Проте, знову ж таки не варто думати, що якщо проект отримав негативний висновок, то ми його просто знімаємо. Ні, ми даємо автору час відповідний. І до 1-го березня він може проект доопрацювати, врахувавши пропозиції виконавчого комітету.

З 1-го березня протягом місяця відбуватиметься голосування за проекти в ЦНАПі, або в онлайн-режимі. До 10-го квітня визначать переможців. За офіційною інформацією, наразі мешканці Ужгорода подали 4 проекти. Стосуються вони освітлення внутрішньо квартальної території будинку, облаштування дитячого майданчика в школі та матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин міста.