Подробиці

Більше 15 тисяч ужгородських дітлахів таки підуть до школи 1 вересня. Щоправда, навчальний процес буде відрізнятися від попередніх років. При вході в школу та у коридорах на перервах  учні і вчителі мають бути в масках. На уроках – не обов’язково. Вчителів забезпечили усім необхідним захистом за кошти з міського бюджету, а от про учнів мають подбати батьки.   Антисептики та паперові рушники будуть в  кожному класі. Для забезпечення навчальних закладів санітайзерами, безконтактними термометрами  та іншими захисними засобами місто виділило один мільйон двісті тисяч гривень, кажуть в міській раді. Температуру мірятимуть вчителям щодня, а для дітей скринінг не обов’язковий. Щодо навчального процесу, то учні 1-4 класів вчитимуться в звичному режимі, а старших ділитимуть на дві групи. Якщо в школі є необхідна кількість приміщень, то вчитимуться всі одночасно в різних класах. А якщо ж такої можливості немає, то ходитимуть до школи позмінно

Надія ПЕРМЯКОВА

заступник директора спеціалізованої школи №3 м. Ужгород

«Потижневе навчання, тиждень вчиться одна половина класу. А інша половина часу вчиться дистанційно. На слідуючий тиждень друга половина класу. На час карантину школа вже працювала на єдиній платформі, де всі вчителі викладали свої уроки для діток. Ми надалі плануємо працювати на цій платформі. Зараз поки що ми встановлюємо в чотирьох кабінетах камери і уроки будуть транслювати онлайн»

Наталія МУХОМЕДЬЯНОВА

начальниця управління освіти Ужгородської міськради

«наші заклади освіти готові до нового навчального року. Також керівники закладів розробили алгоритми дій у разі виявлення в учня чи у працівника підвищеної температури. Тобто учень відразу буде переведений у спеціальну кімнату, а саме ізолятор, буде дочікуватися своїх батьків, а потім відвідає свого сімейного лікаря.»