Подробиці

Більше тижня без сну та елементарних зручностей. На Українсько-Словацькому кордоні утворилися десятикілометрові черги з вантажівок. Водії скаржаться, що тут і потребу справити ніде, а про інші умови для особистої гігієни навіть не йдеться. Сплять водії теж по кілька годин на добу, аби не проспати свою чергу. А причиною такого скупчення вантажівок є відсутність дозволів на перетин кордону з Польщею. Тож всі їдуть через Словаччину. Працівники КПП не в змозі пропускати таку велику кількість авто. Працюють пункти пропуску цілодобово в посиленому режимі.

Ілля ТАЛАБІЖКА

Далекобійник

«Всі машини, що їдуть на Германію, Польщу, що їхали через Польщу – їдуть сюда»

Василь КУЦИН

Далекобійник

«Та всі водії на нервах. Буває, що одна –дві машини проїдуть, треба пробужатися і їхати. Починати рух, і не спати. Треба чекати, поки бусик один тут возить продукти, і з нього лише можна купити продукти, чи булочки якісь, молоко, воду, кому що. Магазину поруч немає.»

Ольга ТРАЧУК

в.о. речниці Чопського прикордонного загону

«Прикордонники докладають максимум зусиль, аби пришвидшити процедуру прикордонного оформлення. Проте спроможність пункту пропуску технологічна складає 60-70 автомобілів. Фактично оформлюємо вдвічі більше»