Подробиці

Осіння призовна кампанія в Україні триватиме із жовтня до грудня 2020-го року. Призов здійснюватиметься до лав Збройних сил, Національної гвардії, Держприкордонслужби та Служби спеціального транспорту України. Вже із 1 вересня розпочаті підготовчі заходи.

Юрій ВЕЛИЧКАНИЧ – заступник військового комісара, начальник відділу комплектування та призову

Призов на військову строкову службу відбувається у відповідності до закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» підлягають громадяни України, яким виповнилося 18 років на момент відправки до військових частин. Та тих громадян які не досягли 27-річного віку і не мають права на відстрочку чи звільнення від призову. Право на відстрочку мають громадяни, за станом здоровя, здобуттям освіти та сімейним станом.

Цієї осені на Закарпатті очікують на майже 400 призовників. Також заступник військового комісара Юрій Величканич, переконує: батькам хвилюватися не варто, адже призовників не залучатимуть у зони ведення бойових дій.

Юрій ВЕЛИЧКАНИЧ – заступник військового комісара, начальник відділу комплектування та призову

Щоб заспокоїти батьків та рідних призовників, їм за це не варто хвилюватися. Хлопці будуть проходити строкову військову службу на теренах нашої держави, але до виконання обовязків де є бойові дії вони залучатися не будуть. Їх навчання у навчальних центрах триватиме протягом близько 3-4 місяців, після отримання військово-облікової спеціальності вони будуть відправлені у військові частини де й проходитимуть військову службу.

Заходи підготовки до призову відбуваються із дотриманням всіх норм, пов’язаних з епідемічною ситуацією у світі. Термін служби за наявності вищої освіти становить один рік,  за її відсутності — півтора роки.