Подробиці

В Ужгороді діє цілодобовий пункт обігріву на базі сектору обліку безпритульних осіб. Знаходиться він на вулиці Грибоєдова, позаду міського пологового будинку.

Петро РЕНЖИН, завідувач сектору обліку та нічного перебування безпритульних осіб

Будь-яка особа може після 6-ї години вечора прийти сюди і перебувати тут до 8 години ранку. Що вона отримує? Людина може прийняти душ, ми надаємо ввечері і зранку чай з цукром і є у нас 5 ліжкомісць, де людина може переночувати.

Кожного тут реєструють. Аби переночувати, особа повинна отримати довідку про непотрібність спеціального медичного догляду. На нічліг не приймають осіб у нетверезому стані.

Сергій ДМИТРІЄВ, заступник начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради

Один чоловік потрапив до реанімації з обмороженням. Но цей чоловік, його привезли з району. То 1945-го року народження. Ця вся інформація аналізується, совокупується і подається у міськорайонне управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

Окрім цілодобового в Ужгороді діють ще два денні місця обігріву на вулицях Проектній та Легоцького. У разі необхідності оперативно розгорнуть і мобільний пункт біля озера Кірпічка.