Подробиці

Закарпаття заполонив БУР. «Будуємо Україну разом» — одна із найбільших волонтерських програм, завдяки якій небайдужі люди зможуть подорожувати, досліджувати Україну та допомагати людям, які цього потребують.

Щороку БУР залучає молодь з усієї України, щоб разом відвідати різні куточки України і допомогти сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи.

На початку листопада локальний осередок проекту з’явився і на Закарпатті. «Якщо не Я, то Хто? Якщо не тепер, то коли?».

Тож, про БУР та БУРчики, корисні ініціативи та плани на найближчі півроку – говоримо у ТОП-темі із  координаторкою волонтерів Дзвінкою Білоног та PR-менеджеркою закарпатського осередку Ангеліною Чирибан.

ДОВІДКОВО.

Ініціатива «Будуємо Україну разом» почали із Краматорська, де в 2014-му відновили 25 квартир, зруйнованих під обстрілами. З того часу, волонтери провели майже 50 таборів, в яких взяли участь 2000 волонтерів. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 178 сім’ям та разом створили 12 молодіжних платформ.

Через спільну працю та корисний відпочинок в колі однодумців, волонтери БУРу прагнуть сформувати в молоді почуття довіри одне до одного та відповідальності за свою країну. «Ми переконані, що велике починається з малого, а змінивши життя однієї людини, можна змінити ціле суспільство», — кажуть волонтери.

Більше – на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether/