Подробиці

На період дії карантину  надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання людиною заяви. Семиденний період для активного пошуку роботи поки скасували. А допомога призначатиметься з першого дня після реєстрації. Звернутися ж за послугами до служб зайнятості  відтепер можна виключно за допомогою електронної пошти, або спеціальних скриньок, які розміщені біля відповідних центрів.

Юрій ФУЩИЧ, директор Закарпатського обласного центру зайнятості

У ці скриньки кожен може подати копії документів. Копія паспорту, копія ідентифікаційного коду і це копія трудової книжки. Ці документи ставлять у скриньку. Крім того, вони заповняють офіційного зразка заяву. І наші працівники виймають ці документи. Зв’язуються телефоном з шукачем роботи. І з того дня, коли вони звернулися. Це найголовніше. Їм надається статус і вони отримуватимуть допомогу по безробіттю. Копії звірять з оригіналами уже після закінчення карантину. Усі ж ті, які уже зареєстровані у центрі зайнятості відвідувати його не повинні. Комунікують із кар’єрними радниками виключно телефоном, чи онлайн..

Юрій ФУЩИЧ, директор Закарпатського обласного центру зайнятості

Усі ті, які шукали роботу, які будуть шукати роботу – допомога по безробіттю виплачується вчасно Немає в нас ніяких затримок.

Глобальних проблем із відсутністю роботи також немає, — кажуть в обласному центрі зайнятості. У період карантину, 77 закарпатців успішно працевлаштувалися.