Подробиці

Разом із Toyota ваші діти у безпеці. Офіційний дилер Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» піклується про найменших пасажирів. Ми пропонуємо широкий асортимент стильних та надійних дитячих автокрісел, які уже в продажу.

Валерій ОНУФЕР, консультант відділу продажу Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор»

Безпека пасажирів Тойоти для нас. Як для компанії є дуже важливим аспектом. Особливо, коли безпека стосується маленьких пасажирів.

Перша група для діток від 0 до 9 місяців. Де дитина фіксується у кріслі у лежачому положенні та обличчям назад. Проти руху. І вона ще називається автолюлька, або автоколибель. Друга група – від 9 місяців до 4 рочків, де дитина вже знаходиться у сидячому положенні. Такі крісла можуть встановлюватися походу та проти хочу автомобіля. Та третя група для діток від 4 років до 12.

Одне з головних правил Тойота – безпека. А безпека дітей у авто, це відповідальність подвійна. Сертифікати якості гарантують, що крісла відповідають усім стандартам безпеки та максимально зручні у користуванні.

Валерій ОНУФЕР, консультант відділу продажу Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор»

(Показує автокрісло у машині)Як бачите, крісла встановлюються на спеціальні кронштейни. Вони ще називаються ISOFIX. Вони знаходяться ось тут. І кріпляться вони, як правило, за ось ці ось кріплення. Тому при надзвичайній ситуації, якщо не дай Бог ДТП, чи щось такого випадку, то це є дуже безпечно.

Щоб знайти своє: зручне, надійне, комфортне для тривалих подорожів крісло –  ми пропонуємо їх протестувати відразу у салоні. Наші фахівці нададуть усі важливі рекомендації за адресою м. Ужгород, вулиця Собранецька  124. Телефон: 095 926 30 00. Дилерський центр Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор.