Подробиці

Бруківка на вулиці Капушанській могла б простояти ще не одне століття. Але її забирають в рамках реконструкції дороги. Мешканці вулиці обурюються: пил і шум створюють дискомфорт.

Так, ніби після війни. Лише після війни були такі ремонти. З асфальтом було б краще, але якщо так забетонують, як Шумну, то буде катастрофа. 3 роки асфальтували, а через 3 місяці ями.

Перешкоджають руху. Напевно, люди, які тут живуть, потерпають від цього. Я гадаю, що асфальт краще, ніж бруківка.

За Австро-Угорщини їздили на конях бруківкою і було все нормально. Я думаю, ще б постояла. Асфальт має здатність падати, потім проблеми: не так поставлять, люки, стіки. Технічно робити все за правилами, додавати все, як треба і все протримається. Ви бачите самі, навіть тут асфальт уже зруйнований. Ьо я думаю, що бруківка була б ще на 100 років і нас би пережила.

Майже 35 млн гривень – така вартість нової дороги від вулиці Баб’яка до проспекту Свободи. Заміна бруківки на асфальт та підготовка каналізаційної мережі — лише початковий етап дорожніх робіт, а весь ремонт планують завершити до кінця 2020 року. І поки на Капушанській укладають асфальт, бруківку збирають для перевозу.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства

Справжній камінь не обмежений у віці, з часом іде процес стирання. На цей день ми бачимо, що вона є в чудовому стані. Доля бруківки: всі мешканці Ужгорода побачать на площі Шандора Петефі. Ця всі бруківка іде на мощення покриття.

Частину бруківки вже перевезли на площу та укладають. Залишки, за словами Володимира Бабидорича, відправлять на збереження і використають пізніше для інших дорожніх робіт.