Подробиці

Світовий бренд Toyota не тільки виготовляє якісні авто, але й підтримує молоді таланти. Уже всьоме проводять Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» в офіційних дилерських центрах в Україні. Зокрема і в Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор».

Йосип КОБАЛЬ, менеджер з реклами та маркетингу

Головна ідея – дати можливість дітям розкрити свій художній потенціал. Не обмежуючи їх при цьому у творчих ідеях, надаючи повну свободу вибору техніки малювання, поєднання кольорів. І в результаті такого підходу діти з року в рік продукують неймовірні креативні малюнки, які дивують журі і дають джерело натхнення для інженерів компанії Toyota.

Школярка Вікторія перемогла в онлайн-голосуванні. Її малюнок став найкращим за рішенням глядачів. Дівчинці всього 8 років, навчається в одній із ужгородських шкіл. Хист до творчості з’явився у Вікторії ще в садочку.

Вікторія, переможниця онлайн-голосування

Я малювала машину «Котособака». Я малювала її не дуже довго. Ну з одного боку я намалювала кицьку, а з другого боку собаку. І получилась машина «Котособака». Я думала, що я виграю. І коли дізналась, що виграла – дуже зраділа.

Пані Еліна, викладачка Вікторії у школі мистецтв, намагається залучати своїх вихованців до різних творчих конкурсів і радіє їхнім успіхам.

Еліна РОМАН, викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв

45 робіт ми відібрали і подали до Тойота центру. Вікою я дуже задоволена. Взагалі, діти всі дуже різні. Бувають такі діти, які дуже важко вони розкриваються. І їм там треба три уроки, щоб намалювати роботу. У Віки абсолютно протилежна концепція. Вона за урок малює три роботи.

Вікторія разом з мамою поїхали до Києва на церемонію нагородження. Представники компанії Toyota подбали про кожного з учасників: організували безкоштовний проїзд, харчування та культурну програму столицею України. Переможців нагороджував генеральний директор Тойота-Україна Юкічі Мураяма.

Оксана ДАНКО, мама Вікторії

Я дуже горжуся своєю донечкою, я дуже задоволена, що вона перемогла. Це для неї стимул в майбутньому і на малювання ходити на уроки і перші місця надалі займати в цьому конкурсі.

Учасники конкурсу малювали різні версії автомобілів: це літаюча, космічна Toyota, машина-субмарин тощо. Представники світового бренду не виключають можливості, що хтось із учасників подібних проектів стане майбутнім автором дизайну надсучасної Toyota.