Подробиці

Діяльність 42 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів припинена правоохоронцями Закарпаття з початку 2020-го. Загалом, вилучено 28 тон палива на суму майже 900 тис. грн. Про це на брифінгу звітували правоохоронці. Місцева прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.

Андрій МАНЬКУТ, в.о. прокурора Закарпатської області

Загалом за період із 26.12.2019 до 13.01.2020 під час відпрацювань припинено діяльність 42 АЗС, вилучено 28 тон палива. з початку 2020 року.

 Олексій ПЕТРІЧЕНКО, начальник ГУ ДФС у Закарпатській області

Оперативним підрозділом ГУ ДФС у Закарпатській області припинено діяльність 4 АЗС, що здійснювали діяльність без необхідної дозвільної документації. Із незаконного обігу вилучено 14,6 тон на суму 485 тис грн паливно-мастильних матеріалів та вилучено автозаправні комплекси орієнтовною вартістю 900 тис грн.  За результатами проведених заходів на громадян складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Також  ході проведення заходів з протидії незаконному обігу та роздрібній торгівлі пальним ділками самостійно демонтовано 14 незаконних АЗС.

Щодо протидії гральному бізнесу, то правоохоронці вживають оперативно-розшукові заходи для ліквідації таких нелегальних установ та притягнення винних до відповідальності. Наразі уже майже 350 закладів грального бізнесу на Закарпатті закриті.

Олександр КАНЦІДАЙЛО, начальник ГУ Нацполіції в Закарпатській області

Безпосередньо було задокументовано 15 кримінальних проваджень, за якими припинено діяльність 25 гральних закладів, вилучено більше 340 одиниці грального обладнання: гральні автомати, комп’ютерна техніка, столи для гри в покер тощо. Але справа не в цифрах. Ідеться про організовану таку незаконну діяльність, наразі в ГУ НП Закарпатської області розслідується кримінальне провадження щодо організованого злочинного угрупування. Здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпаття. І уже є 10 підозр, на території 4 районів задокументована діяльність цих гральних закладів.

Робота із виявлення об’єктів тіньової економіки триває. При Закарпатській ОДА створена робоча група, до складу якої входять працівники Нацполіції, прокуратури, податкової служби, СБУ, ДСНС, ДАБІ, Держпраці та інших установ. Вони проводять масштабні та раптові перевірки в різних районах краю.