Подробиці

У грудні минулого року в Ужгороді затвердили положення про Громадський бюджет. Жителі міста активізувалися і подали на розгляд комісії більше 70 проектів. З них відібрали тільки вісім великих – з фінансуванням до 300 тисяч гривень та 25 менших (до 70 тисяч).  На сьогодні 80% з них уже виконані. Обійшлося все у близько 2,5 млн. грн. Облаштували 14 дитячих майданчиків, встановили вентиляційні прилади в одній із ужгородських шкіл, розпочали роботу над реконструкцією пожежних гідрантів тощо. Проекти облаштування баскетбольного майданчика біля  19-ї школи та допомоги «Барбосу» планують завершити до кінця року. Проблемним питанням залишається реконструкція парку на так званій «Кірпічці», її виконання перенесли на наступний рік.

Ігор ФАРТУШОК, заступник міського голови Ужгорода

Це ті проекти, які зараз розробляються окремо. Зокрема, що стосується «Барбоса», що по тваринах. Там розробляється окремий проект і буде виділена сума трошки більше, ніж передбачена на їхнє утримання, відновлення. Це буде окрема програма. Там буде і програма стерилізації.

На 2018-ий рік з міських коштів виділять 3,5 млн. гривень на фінансування Громадського бюджету.

Ольга ТРАВІНА, начальник управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради

Від загальної суми (3,5 млн. гривень) заплановано 25% на реалізацію малих, так званих проектів, фінансування буде від 100 до 300 тисяч гривень. І 75% буде заплановано на реалізацію проектів великих. Тобто від 301-ї тисячі гривень до 500 тисяч гривень.

Термін подання нових проектів збільшили до двох місяців – триватиме він з 1-го грудня 2017-го до 1-го лютого 2018-го року. Зареєструвати та проголосувати за них можна в онлайн-режимі на офіційній сторінці Ужгородської міської ради.