Подробиці

30 тисяч млинців – стільки хочуть продати і відповідно з’їсти на цьогорічній Ужгородській палачінті». Нагадаємо найкрутіший зимовий гастрономічний фестиваль відбудеться з 14 до 16 лютого  на великій стоянці поблизу Дастору. Аналогічний фест в ці ж дати але в іншому місці запланувала міська влада. Організатори не знайшли компроміс і тепер люди мають обрати для себе, де їм буде смачніше, веселіше і комфортніше.

Сергій ДЕНИСЕНКО

співорганізатор фестивалю «Ужгородська палачінта»

Ми придумали декілька подій і реакція містян, реакція преси, реакція соцмереж на ці події, ми її відслідковуємо і ми розуміємо, що такий фестиваль як Ужгородська палачінта він  став успішним. І ми бачимо це на протязі останніх років, що дійсно є попит, є цікавість і люди їдуть, спеціально їдуть на фестиваль, я не кажу уже про ужгородців, які просто туди йдуть і людей завжди багато, відгуки завжди в більшості позитивні, тому ми цей фестиваль придумали, ми цей фестиваль робимо, ми цей фестиваль розвиваємо.

Спортсмени готують свою Залізну палачінту. Цього року вона відбудеться у двох вікових категоріях і лише серед чоловіків. Нагорода змагання – 2,5 кілограмів золотого залізного млинця для штанги.

Анна КАЧАНОВА

організатор змагання «Залізна палачінта»

Про даний захід, він відбудеться 16 лютого, реєстрація буде об 11-й, а сам захід розпочнеться о 12-ту годину. Будуть присутні два тренери, вони працюють в фітнес центрі Вайпер джим і є майстера спорту з пауерліфтингу міжнародного рівня, цим хочемо забезпечити, що захід буде абсолютно безпечний і тренера будуть слідкувати за безпекою виконання  даної вправи, а саме жим лежачи.

В рамках палачінти буде чимало крутих атракцій. Фаєршоу, традиційне спалення Мари, дитячі конкурси. Організатори переконують, що 11-та палачінта буде ще смачніша і колоритніша,  адже для цих людей важливий імідж міста, як туристичного центру краю.