Подробиці

В Закарпатській області функціонує 1 регіональний та 6 територіальних сервісних центрів МВС.  2 територіальні – нового зразка, в Ужгороді та Рахові.  Там є  дитячі куточки, букроссинг , термінал оплати, електронна черга, та сучасна система комунікацій.

Михайло МІСАРОШ, начальник Регіонального сервісного
центру МВС в Закарпатській області

Усі сервісні центри працюють в єдиній концепції. По всій країні обєднані візуально та професійно. Забезпечені прозорими офісами. Також у віддалені куточки нашої області виїжджають мобільні пересувні сервісні центри МВС, які їдуть на запит від місцевих органів. Найбільша кількість виїздів здійснюється до смт. Міжгіря.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна онлайн та безкоштовно підготуватися до теоретичної частини іспиту з правил дорожнього руху.

Однією з найпопулярніших послуг є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.

Ігор ТИМКО, начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із субєктами господарювання

Транспортний засіб не знімається з обліку при передачі права власника від старого до нового власника. Відтепер в будь-якому територіальному сервісному центрі за договором купівлі-продажу транспортного засобу, дарування, міни, фінансового лізингу, а також за заповітом та актом прийому-передачі відбуватиметься пряма перереєстрація транспортного засобу.

З початку року працівники сервісних центрів МВС Закарпаття зареєстрували, перереєстрували та зняли з обліку майже 22 тисячі автомобілів.