Подробиці

Очисні споруди ужгородського водоканалу у аварійному стані. Навіть після ремонту, який зараз закінчується  —  їх стан бажає кращого, — зізнається головний інженер, Михайло Брежнєв. Нещодавно з ладу вийшло  обладнання первинного відстійника каналізаційних очисних споруд. На відновлювальні роботи з міського бюджету виділили 100 тисяч гривень. Обладнання полагодили, але залишилися інші проблеми, — кажуть працівники водоканалу. Станція розрахована на 50 тисяч кубометрів стоків. При паводках і таненні снігу надходить до 80 тисяч. Очисні споруди не справляються. Вони побудовані майже 45 років тому і вичерпали свої ресурси. Розвантажити існуючі лінії споруд дозволить тільки будівництво нової, резервної.

Михайло БРЕЖНЄВ, головний інженер КП «Водоканал Ужгород»

Не реконструкція, а будівництво нової насосної, спорудження каналізації  сучасної технології. От там от позаду все я розклав. Вартістю 18 мільйонів.

При реконструкції затрати будуть більші . А це все старе. А це нові і технології, і спорудження, і інший тип. Все зарубіжне. Німеччина, Голландія. Обеззараження стоків буде ультрафіолетом. Обробка осадків з флакулянтами. Тобто зараз цього немає у нас.