Подробиці

«Зі смаком глінтвейну». У Закарпатській обласній філармонії відбувся новорічно-різдвяний концерт від Олександра Садварія. Тематика концертної програми святкова – новорічно-різдвяна. Як каже заслужений артист України, п. Олександр, людям треба дарувати в цей час більше позитиву, щоб люди приходили додому із усмішкою.

Олександр САДВАРІЙ

Заслужений артист України

Це тематика тепер. Вже і в церквах співають різдвяні гімни, співають пісні святкові. І ми починаємо теж вже колядувати. Вже є настрій, в місті ялинка стоїть. Не дивлячись на те, що люди стоять в масках і трошки такі сумні, але десь в душі ми віримо, що спаситель принесе нам радість і здоров’я всім.

Романтичну атмосферу у філармонії також створювали  учасники концертної програми, звучали колядки у виконанні тріо «Вишеньки» та Анастасії Вишневської.  Та зі сцени в цей вечір можна було почути не лише новорічно-різдвяні, а й пісні із осінніми мотивами, що символізують стан душі.

Олександр САДВАРІЙ

Заслужений артист України

Це не так осіння пісня, як пісня, що характеризує стан душі. Хоча ми так підводили під осінь, але то відміняли концерти, то знову були, то знову відміняли, і ми так дотягнули з тією осінню, з тією піснею, що вже в зимовий період її заспівали. Але дякую нашим композиторам і Йосипу Вайді, який написав мені цю пісню.

Як каже п. Олександр, цього вечора відчув, що за сценою сумував, адже його останній сольний виступ був у березні. Тому чітко бачить відповідальність перед глядачем – подарувати кожній душі ноти щастя та тепла. Пані Ірина прийшла на концерт за приємними емоція – жінка їх і отримала, адже запевняє, під час концерту відчула дух Різдва.

Ірина УХАЧ

відвідувачка концерту

Дуже приємно, дуже ніжно було це все слухати і радіти, що зустрінемо немовля  Ісуса в такій радісній ноті. Отець Олександр в нас дякує. І тут на сцені як ми його побачили, це велика сила людини, яка так чудово і так дивно співає і веде свою роботу. Низький йому уклін зі його труди, за його таланти, за його відданість, що в такому важкому часі він зробив нам таку велику радість – подарунок до нового року і різдва.

Зігрівати себе ритмами святкової музики в холодну пору року та в непростий для суспільства час особливо потрібно. Бо, за словами Олександра Садварія, музика дарує любов.

Олександр САДВАРІЙ

Заслужений артист України

Тут ми й покладені людям для того, щоб нести позитив. Розумієте? Ще раз хочу підкреслити, в сьогоднішні важкі дні і для культури це потрібно, бо ми ж працюємо для публіки. Працювати онлайн – це співати в порожнечу. Хтось звик співати на ютуб каналах чи ще десь, а я хочу бачити очі, хочу бачити людей, скільки б їх не було. Прийшло б сьогодні двоє, троє, один чоловік – я буду працювати, як тільки можу, віддаючи всі сили свої.

Музика вміє подарувати атмосферу. Тому напередодні свят, у передчутті чогось нового, завітайте на концерту програму «В очікуванні Різдва» камерно-інструментального ансамблю «Угорські мелодії», який відбудеться 20 грудня 2020 року.  Також нагадаємо, на сторінці Закарпатської обласної філармонії у фейсбук ви можете брати участь у розіграші квитків на різноманітні концерти, які триватимуть у філармонії. Подаруйте собі свято.