Подробиці

На Закарпаття прибув Президент України, Володимир Зеленський. Представив новообраного голову голову ОДА, Ігоря Бондаренка.

Новий очільник області запевнив: намагатиметься розвивати її та вирішити найболючіші питання, одне з яких – трудова міграція.

Ігор БОНДАРЕНКО, голова Закарпатської ОДА

В унікальній області Європи. Де Україна межує з 4 країнами. Членами ЄС мають місце системні спроби гілків від тіньової політики до економіки. На національному та регіональному рівні. Позбавити унікальну область ролі моста для європейської інтеграції, для світових інвестиційних проектів. Які тут успішно працюють. На території зйому карколомних рент і контрабандного експорту та імпорту побутових товарів.

Президент провів нараду із керівниками регіональних митниць Західної України: Закарпатської, Львівської, Чернівецької та Волинської. Володимир Зеленський наголосив, що його команда серйозно налаштована на боротьбу із контрабандою, яка процвітає в Україні. І вимагав змінити працівників управління СБУ на Закарпатті, які за це відповідають.

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Президент України

Я вам всім пропоную почати працювати. як нормальні люди. Не казати про маленькі зарплати. Не жалітися. Є такий час. Коли можна стати всім дійсно без пафосних слів патріотами, а просто стати професіоналами і просто працювати. Мало грошей? Буде точно менше. Будь ласка звільняйтесь зараз.

В понеділок підпишу указ про боротьбу з корупцією і контрабандою.

Після робочої зустрічі Зеленський вирушив на прогулянку містом. За ним слідувала велика колона ужгородців. Які гучно проводжали кортеж Президента.