Подробиці

На засіданні сесії Ужгородської міськради депутати затвердили містобудівну документацію – детальні плани. Один із них стосується і території, де планують облаштувати парк Перемоги, більш відомий, як Кірпічка. Це дає «зелене світло» для подальшої реалізації ідеї.

Окрім того, уже восени в Ужгороді з’явиться ще 7 автобусів «Електронів»  із пасажиромісткістю не менше 100 осіб.

Загроза знищення Минайського водозабору.  Депутати Ужгородської міськради звернулися до правоохоронців та Кабміну. Йдеться про вилучення Коритнянською сільською радою земель, де знаходиться водозабір.  І зміну їхнього цільового призначення – із сільськогосподарських на ті, де дозволене індивідуальне житлове будівництво.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Водозабір, яким користується питною водою наше місто. Це може призвести до забруднення навколишнього середовища і позначитися на якості питної води і якості для користувачів ужгородського району.

Також ми сьогодні прийняли рішення і дали дозвіл комунальному підприємству «Ужгородський комунальний транспорт» для складання угоди уже із переможцем тендеру для того, щоб закупити сучасних 7 автобусів, які вже будуть працювати восени в нашому місті. Це автобуси, які вже будуть забезпечені кондиціонерами.