Подробиці

Наталія Сіма показує свою улюблену роботу. Над цією картиною працювала близько 6-ти років. Тепер полотно разом ще з 20-а роботами кожен може побачити на виставці заслуженої художниці України «настрій… осінь?»

Наталія СІМА

заслужена художниця України

Це така досить концептуальна моя виставка – пейзаж. Тому що раніше у мене були такі там різні жанри – і портрет, іпейзаж . і декоративні композиції. Натюрморт. Зараз пейзаж Є квіти .але він теж як доповнення до пейзажу. Це роботи останніх 5-6 років. Це такий етап творчий завершився.

На відкриття виставки прийшли рідні художниці – чоловік,  дочка, сестра. А ще друзі та колеги. Останні відзначають, що Наталія Сіма має свій особливий стиль.

Влад ҐАБДА

народний художник України

Наталка все своє життя працює дуже принципово, цікаво. Я би даже сказав, що багато людей кажуть, що  є жінсьий живопис і мужський. У Наталки це не жіночий живопис. Це – монументальна, класна, виразітєльна робота.

Вражені пейзажами та натюрмортами й відвідувачі. Багато шанувальників уже мають удома кілька картин Наталії Сіми, а ще хтось планує придбати полотно зокрема з цієї виставки.

Ганна ПАЛАГУСИНЕЦЬ   

відвідувачка

У мене аж мурашки по шкірі йдуть від цих красок, від цих асоціацій, цієї музики, від кольорів. Я зовсім по-іншому подивилася на це все. Я сама маю вдома декілька картин п. Наталії. Але я сьогодні готова придбати декілька картин, тому що вони збагачують, вони надихають, вони дарують молодість, квітучість, навіть здоров’я. Я- лікар, я це розумію дуже добре.

пані Тетяна

відвідувачка виставки

Дуже елегантна живопис, дуже приємна для душі, дуже спокійна. Така, як вона сама, прекрасна, як її хазяйка – Наталія.

Наталія МІЦО

відвідувачка виставки

Акценти у деталях у неї. Дуже ніжно, дуже мило, спокійно. І так уміротворяюще, як кажуть. Її роботи. Зовсім у них не має агресії. Позитив. Один позитив.

Виставка живопису Наталії Сіми триватиме до 1-го жовтня.