Подробиці

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв звітував перед містянами про  роботу у 2019 році. Надходження до бюджету міста за цей період склали понад 1,5 мільярда гривень, а більше третини видатків пішло на закриття проблем освітянської сфери. Це понад 600 мільйонів гривень. Медицина та соціальний захист  потягли на 230 мільйонів. Говорив міський голова про ремонти доріг, реконструкцію площі Петефі та оголошення нового тендеру на впорядкування скверу. А також про придбання 10 автобусів Електрон для громадських пасажирських перевезень, ще кілька буде куплено уже в 2020 –му році. Попри здобутки, в залі люди чекали моменту аби висловити свої претензії. І вони посипались на голову. Одні роками в очікуванні на прокладання каналізації, так-так, в місті у 21-му столітті ще є райони без цієї важливої комунікації. Інші  через несправність ліфта змушені пішки ходити на 9-й поверх, треті скаржилися на забудовників та відсутність в місті паркувальних зон. Одним з найцікавіших стало запитання громадської активісти Наталії Майстренко щодо капремонту новорічної ілюмінації. Новорічний олень, сніговик та ялинкова арка за твердженням активістки потягли на майже півмільйона гривень.

Наталія МАЙСТРЕНКО

громадська активістка

Умудрився провести капітальний ремонт за суму 84 тисячі 292 гривні а також яку там фотозону біля пішохідного мосту за суму 250 тисяч гривень,  сніговик за суму 230 тисяч гривень, у  мене пропозиція, ці кошти, які очевидно скажемо неправомірно використані або освоєні департаментом міського господарства, бо добросовісний господар він би пішов замість того аби проводити капітальний ремонт артактиву, який коштує 2 тисячі гривень проводити його за 82 тисячі, легше піти і купити ще одного оленя.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

По цьому є порушена кримінальна, до речі справа, перевіряється правоохоронними органами закупівлі, на кожен такий об»єкт є окремий паспорт.

Пані Наталія, це об»єкти багаторічного використання, а не там поставити дощ, вечором, дощ паде і це заржавіє, цей проект і ці вс об»єкти пройшли експертизу по закупівлях.