Подробиці

Замінити керівників районних управлінь поліції просять депутати Закарпатської обласної ради. Вони зібралися на позачергову сесію, головне питання якої – криміногенна ситуація в регіоні. Заслухали звіт керівники поліції та прокуратури Закарпаття. Олександр Канцідайло, начальник обласного управління національної поліції розповів  про  знайдені автомобілі, з яких велася перестрілка, зброю без серійних номерів. Також встановлені особи потерпілих. Опитано більше сотні людей. Проте, стрілка правоохоронці поки що не знайшли. Зокрема, в Мукачеві ініційовано 4 службові розслідування та звільнені місцеві керівники поліції. Слідство розглядає дві основні версії події – бандитські розбірки та замовне вбивство.

Олександр КАНЦІДАЙЛО

нач. ГУНП У Закарпатській області

  Все керівництво Мукачівського відділу поліції відсторонено. Один з керівників прийняв рішення – пішов на пенсію. По інших на цьому тижні я прийму однозначне рішення. На сьогоднішній день там призначено нові виконуючі обов’язків. Люди, які перевелися з інших регіонів. Вони не мають причетності до правоохоронних органів Закарпатської області.

 Михайло РІВІС

голова Закарпатської обласної ради

 Ми хочемо, щоб це були не показові виступи. Не проведення постійних ротацій – це дає змогу зрощуватися криміногенним елементам безпосередньо з працівниками поліції. Я не хочу сказати, що вони всі погані. Але ми бачимо до чого така-от ситуація призвела.