Подробиці

На Закарпатті закладам громадського харчування дозволили приймати відвідувачів усередині приміщення та працювати  до 23.00 Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС. У зв’язку із серйозним приростом коронавірусних випадків на Тячівщині, в районі заборонили діяльність ринків. Залишаються обмеження щодо руху громадського автотранспорту на вихідних та у свята. Міжобласний рейсовий регулярний автотранспорт не їздить і у будні дні. Окрім того, на Закарпатті не зняли обмеження щодо діяльності дитячих садків та студій розвитку дитини. Вони залишаються закритими через високий відсоток активних хворих серед дітей.

Олексій ПЕТРОВ

голова Закарпатської ОДА

Піднімалось питання ініційоване нами з приводу зняття деяких обмежень, вони стосуються в першу чергу закладів громадського харчування, це зняти обмеження на функціонування ресторацій в тому числі в приміщеннях, тойсь з сьогоднішнього дня вони мають право офіційно  використовувати  і внутрішні приміщення, ну і, звичайно, таке гаряче наболівше питання це пов’язане з обмеженням до 22 годин, також  ми обмеження зняли і підняли на годину, відповідаючи на чисельні запити представників ресторанного бізнесу на сьогодні дали можливість працювати до 23 годин.

Піднімалось питання щодо можливості зняття мораторію на використання спа-зони басейнів, особливо це стосується  санаторних, курортних, рекреаційних закладів, але комісія вирішила, прийняла рішення колегіально, що нам необхідно детальніше вивчити  ситуацію епідеміологічних розстежень, вивчити чи були у нас спалахи, захворювання саме в таких закладах пов’язаних можливо з наданням послуг відповідних і на наступну комісію ми обов’язково ще раз  піднімемо це питання, з проханням зняти все ж таки обмеження,  щоб повноцінно наші курорти вже запрацювали.

Дитячі садочки ми ще не відкриваємо, враховуючи, що у нас дивно, але велика кількість захворілих дітей, з невеликим ускладненнями, але кількість є, тому дитячі садочки ми на сьогодні ще не відкриваємо.