Подробиці

Більше сотні ужгородців вийшли на площу Народну, аби разом зробити ранкову руханку. Так Закарпаття розпочало святкування тижня фізичної культури та спорту. Головним ініціатором цього заходу є Закарпатський центр «Спорт для всіх».

Олександра СТАНКО – в.о. директорки Закарпатського центру «Спорт для всіх»

Ми основні організатори цієї руханки. Ми представляємо центр «Спорт для всіх». Основна мета й робота нашого центру – це залучення населення до занять спортом. Дуже багато людей працює, вони приходять з ранку на роботу і працюють цілий день. І наша основна мета сьогоднішнього дня  була витягнути цих людей трохи порухатися. Я стояла в перших рядах, бо теж сиджу і треба було робити зарядку, але я задоволена.

«Ранкова руханка – це заряд позитиву та енергії на весь день» — запевняє фітнес-тренерка Мирослава Беца. Каже, для того, аби день був продуктивним — треба частіше так зустрічатись з ужгородцями і робити спільну ранкову зарядку.

Мирослава БЕЦА – фітнес-тренерка

Потрібно якось відзначити цей особливий День, присвячений фізкультурі і спорту. Це була така міні-зарядка. Вона для будь-якого рівня підготовки, прості елементарні рухи, нічого складного, щоб було доступно для кожного: незалежно від статі і віку і рівня підготовки.

Карантин – не привід відмови від спортивних тренувань. «В умовах карантину можна і навіть потрібно займатися спортом. Фізичні навантаження значно покращать стан здоров’я». Наголошує фітнес-тренерка.

Мирослава БЕЦА – фітнес-тренерка

Старались на витягнуті руки, старались так розміститись, аби все було безпечно. Тим більше, на свіжому повітрі, сонечко. Я думаю, що тут все добре.

Не лише ранкова руханка, а й спортивні змагання, обласні турніри, олімпійські уроки  та відкриття спортивних майданчиків – так Закарпаття планує провести цілий тиждень. Нагадаємо, День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня.