Подробиці

«Мої думки тихі» — в Ужгороді відбувся предпоказ художного фільму за участю і за авторства закарпатців. Режисер стрічки молодий митець Антоніо Лукач  — уродженець нашого міста.

Антоніо ЛУКАЧ

режисер фільму «Мої думки тихі»

тригером до початку зйомок у нас стало цвітіння сакур,  ми хотіли захопити цю квітучу фактуру, інколи я жартую, що цей фільм я знімав, щоб підвищити так би мовити туристичний потенціал власного рідного краю  і в чомусь це вдалося, знаєте на кінофестивалі на кшталт  Карлові Вари, Відень ці люди почули такі слова як Шахта, Радванка, тому в чомусь ця місія була виконана. Це дуже символічно, у нас був спеціальний агент  по сакурам, це моя мама зйомки, вона присилала мені фотки сакурових бруньок і ми всі дидивилис, коли ми вже можемо починати зйомки.

Основні події відбуваються на Закарпатті. У стрічці багато місцевого колориту, діалекту, неймовірних весняних пейзажів і відомих ужгородців.

Мирослав КАЧУР

герой фільму «Мої думки тихі»

от основа тексту є а навкруг неї можна як то кажуть петляти і добавляти, Антоніо дуже часто просив, що добавляй побільше закарпатських слів, ну я так в силу можливостей, але так і щоб глядача за меж Закарпатської області також зрозумів про що йде мова.

Андрій ЛІДАГОВСЬКИЙ

головний герой стрічки «Мої думки тихі»

Є сцена, де мене топлять в болоті,це було найскладніше просто фізично, тому що це  було дуже важко, холодно і це потрібно було робити двічі.

Червоною ниткою через стрічку проходить типова доля типових закарпатців. Непрості стосунки мами і сина,  яких зіграли Ірма Вітовська та Андрій  Лідаговський. Трагікомічні обставини і завуальована глибока суть. Хтось називав за відчуттям кіно – комедією, але, і драми, і трагедії у ньому достатньо.

Ірма ВІТОВСЬКА-ВАНЦА

головна героїня стрічки «Мої думки тихі»

це про них найбільше, хоча це понад, я вважаю, регіон, але те, що все тут відбувається, тому воно більш сакральніше для них, хотілось би почути, що скажуть, особливо жінки, яким за сорок.

В залах кінотеатру повний аншлаг: на предпрем»єрний показ прийшли рідні, друзі, знайомі і поціновувачі українського кіно.

Людмила МАНДЗИЧ

мама героя фільму Павла Мандзича

я як мама, я відчувала гордість, бо, скажем так, була така маленька його мрія здійснилась, навіть не мрія, а крок попробувати себе в чомусь іншому, я завжди їм кажу завжди треба пробувати, щоб знайти своє, якщо не будеш пробувати, не будеш знати, де ти найкраще можеш проявитися.

Олексій УМАНСЬКИЙ

кіноман

Головне, що це комедія, яка дійсно смішна, і люди тут сміються з якихось таких небанальних речей, це зробити дуже важко, тому я вітаю автора, дуже круто.

В Ужгороді публіка прискіплива, особливо до своїх. Але за кулісами ми почули чимало схвальних відгуків. В прокат «Мої думки» виходять з 16 січня 2020 року. Є надія, що квитки на цю стрічку будуть в дефіциті.