Подробиці

Так творять футбольну історію: «Минай» пробився у чвертьфінал Кубку України!

Цьогорічний шлях у турнірі для закарпатців, хоч і нервовий, втім – переможний. Як команда Першої ліги, стартували із другого попереднього етапу, де здолали друголігових давніх знайомих – ФК «Калуш» (1:2). В 1/16 пройшли гідних суперників із луцької «Волині» — 1:0.

І ось – в 1/8 на рідному стадіоні приймали ФК «Львів» із Прем’єр-ліги. Статус команди із найвищого дивізіону країни минайців не налякав, а гра стала справжнім іспитом для підопічних Василя Кобіна.

Попри потужні атаки гостей, швидкі виходи із оборони у напад та віднайдення вільних зон «Минаю», у першому таймі рахунок на табло так і лишався нульовим. А на початку другої 45-хвилинки львів’яни взагалі залишилися у меншості.

Рахунок же закарпатці відкрили у другій половині другого тайму: на 76-ій хвилині Нурієв виконав дальній стандарт – точно направив м’яча на Глаголу, і той скинув головою круглого у центр, де вчасно підставив ногу досвідчений Олег Допілка. 1:0

Перевагу вдалося збільшити наприкінці матчу: на 82-ій хвилині той же Глагола уміло перевів м’яч до штрафної та віддав пас Гегедошу, який і відзначився, пробивши у протилежний від голкіпера львів’ян кут воріт – 2:0.

Відквитати бодай одного м’яча прем’єрлігівському «Львову» так і не вдалося. 2:0 і саме «Минай» крокує у кубкову весну-2020.

Василь КОБІН

головний тренер ФК «Минай»

Грали проти хорошої кваліфікованої команди, яка вміє грати у футбол. Нам було важко, оскільки буквально три дні тому ми мали гру і ротація була невеликою Плюс психологічно було тяжко: всі хлопці розуміють, яка це гра. Але якщо б у нас було більше подібних зустрічей, як з «Волинню», як сьогодні зі «Львовом» наші хлопці б росли у професійному, футбольному плані.

Чвертьфінал Кубку України закарпатський «Минай» зіграє вперше у своїй історії і це вагомий результат! Імовірними суперниками можуть стати київське «Динамо», чернігівська «Десна», полтавська «Ворскла», «Олександрія», «Маріуполь», «Інгулець» чи «Альянс». Жеребкування орієнтовно відбудеться на початку грудня.