Подробиці

На Закарпатті завершився місячник безпеки дорожнього руху. Із 1 до 30 червня патрульна поліція області посилила контроль за дотриманням правил перевезення пасажирів і великовагових вантажів. Усе задля зменшення рівня аварійності на автодорогах. Впродовж місяця реалізували низку профілактичних заходів із дотриманням усіх карантинних норм.

Ольга МАРТИН, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Закарпатській області

Перше ми проводили акцію «Відповідальний пішохід». На якій ми провели роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху і нанесли перед пішохідними переходами такі соціально агітаційні малюнки.

Наступна акція – «Відповідальний велосипедист». Ми провели її на пішохідному мосту. Адже знаємо, що саме там велосипедисти не завжди дотримуються правил дорожнього руху.

Ще одна акція – «Відповідальний водій». Патрульні провели роз’яснювальні роботи із тими, хто перевищує швидкість.

Юрій МАРЦЕНИШИН, начальник УПП в Закарпатській області

Напротязі першого півріччя 2020 року на території обслуговування патрульної поліції було скоєно 636 ДТП.

Унаслідок травмовано – 120 осіб, загинуло – 12. Основні причини ДТП – це порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості та керування у стані алкогольного сп’яніння.

У рамках місячника безпеки дорожнього руху поліцейські роздавали водіям, пішоходам і велосипедистам інформаційні буклети.

За цей період винесли 180 постанов на пішоходів та велосипедистів, які порушували правила дорожнього руху.