Подробиці

В Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч із представниками Федерації водних видів спорту на Закарпатті. Цього разу спікери підбили підсумки відрізку 2007-2020 років. Також говорили про перспективи крайового та українського водного поло.

Роберт ЛЕВИЦЬКИЙ — голова Федерації водних видів спорту у Закарпатській області

«У 2007 році ми й організували Федерацію виодних видів спорту Відтоді і посьогодні вона єдина в Україні. Вона обєднує у собі 2 види спорту і плавання і водне поло. За рахунок цієї синергії на певному етапі нам вдалося досягти значних успіхів.»

Найпершим завданням федерацію був пошук місця для занять, оскільки існуючі будівлі для тренувань були закриті. З 2007 стартував ремонт басейну для водного поло на «Буревіснику» та відновлення басейну в Ужгородській гімназії для підготовки плавців.

Роберт ЛЕВИЦЬКИЙ — голова Федерації водних видів спорту у Закарпатській області

«Я пригадую як при першому наборі до нас прийшли 120 батьків, які хотіли віддати дітей на водне поло. Тренери такого навіть не очікували. Це було круто. Ми почали таким чином роботу «у полі». Почали фактично з нуля а вже через неповних два роки команда стала срібним призером Чемпіонату України.»

Тренер з водного поло «Динамо» додає, що закарпатські ватерполісти зібрали всі спортивні трофеї, які є, і пройшли це коло двічі. Цього року через карантин зупинили Чемпіонат України і визнали результати першого – другого туру

Сергій КИСЕЛЮК — тренер з водного поло «Динамо»

«4 команди практично з однаковою кількістю очків. Переможцем визнали команду Львова, якій ми поступилися тільки 1 очком,два забиті м’ячі, але в особистій грі ми отримали над командою Львова перемогу.»

Попри труднощі та нові умови життя країни через пандемію, Закарпатська федерація водного поло вже має потужні плани на наступний рік. Вже 1 лютогоЗакарпаття планує заявити команду на вищу лігу.