Подробиці

Міжнародний турнір з кікбоксингу Ippon-Open та дитячі змагання Кубку святого Миколая зібрали в Ужгороді спортсменів із клубів трьох країн: Угорщини, Словаччини та України. Майже 100 бійців визначали сильніших у вагових та вікових категоріях у розділах кік-лайт та лоу-кік. Найменшим кікбоксерам – усього по п’ять років.

Це уже 24-ий турнір, який відбувається на Закарпатті саме у зимовий святковий період. Тому і традиційно відкривали його учасники Параду Миколайчиків.

Словацькі кікбоксери приїхали на ужгородські змагання із Міхаловце. Протягом кількох років постійно беруть участь у цьому турнірі — започаткували добру традицію співпраці. Подобається як рівень організації турніру, так і самих спортсменів.

Матуш БАЗГЕР

тренер з кікбоксингу зі Словаччини

Ми приїхали сюди на запрошення наших друзів. Беремо участь у такій добрій, приятельській формі. Не йдеться про якісь великі перемоги, головне – участь і хороший спортивний день. Звичайно, що цей турнір має свій рейтинг. Втім, зараз у нас такий передріздвяний настрій, тут ідеться про добрі дружні стосунки між клубами та країнами. Мені це подобається, і це точно позитив.

На турнірі також підбивали підсумки року 2019-го. Відзначили і найяскравішу перемогу: Іван Зарева привіз на Закарпаття титул, якого у цьому виді єдиноборства, в області не було понад 20 (!) років, — Чемпіона Європи із кікбоксингу WAKO.

На домашніх змаганнях Іван завжди хвилюється трошки більше, адже відчуває відповідальність.

Іван ЗАРЕВА

Чемпіон Європи із кікбоксингу WAKO

Коли виступаю в цьому залі, відчуваю якесь таке напруження. Це твій рідний дім, тут треба проявити себе якомога краще, це додає певний мандраж для виступів. Наприклад, за кордоном – там своїх нікого нема, там морально трохи легше виступати. Звичайно, хочу перемогти. Налаштовуюся на те, аби показати все, на що я здатен.

Уже котрий рік поспіль традиційно основне завдання турніру – працювати на якість. Кожен спортсмен отримав солодкі подарунки і сувеніри, переможці ж кубки та оригінальні медалі. На рік 2020-ий у Закарпатської федерації кікбоксингу WAKO – великі плани, адже прийматимемо в Ужгороді Чемпіонат України.

Анатолій ПЕРЦЕВ

президент Закарпатської федерації кікбоксингу WAKO

За наші спортивні високі досягнення нам, Закарпаттю, довірили 10-12 квітня 2020-го провести Чемпіонат України серед школярів та студентів.  Очікується близько 100 учасників-спортсменів, напевно, будемо проводити у СК «Юність» — на найбільшій нашій спортивній арені, буде кілька рингів, багато татамі, буде цікаво. Оскільки, федерація молода, і ми базуємося в основному на юніорському спорті (мало ще дорослих спортсменів, після 18 років), ми готуватимемося саме на Чемпіонат світу у Белграді, і намагатимемося якомога більше завоювати призових місць на Чемпіонаті України, аби наші спортсмени змогли потрапити до національної збірної.

Основна мета цих міжнародних змагань з кікбоксингу в Ужгороді – провести якісний та чесний турнір найвищого рівня. А також згуртувати спортсменів, ще краще налагодити та розширити спортивні зв’язки між країнами та клубами із різних куточків і, звісно, подарувати хороший настрій.