Подробиці

Домашнє м’ясо, сири, бринза, вино і глінтвейн на будь-який смак. Ярмаркове містечко «Золота осінь» розгорнули на вул. Льва Толстого в Ужгороді.

Симочко Владислав привіз із Перечинщини власноруч вирощений часник. Чоловік запевняє: його продукт екологічно чистий. Росте на плантації на високогір’ї Карпат. Пан Владислав консервує часник з різними травами і спеціями. Каже: ним лікують усі хвороби.

Владислав СИМОЧКО, вирощує часник

Самий кращий антибіотик. Ціни від 60 грн. до 80. І баночки такі продаються також по 80 грн.

Фермер Іван також показує свій «товар». Чоловік має велике господарство.

Іван, фермер

Парадна яка. Ноги жовтенькі, гладенькі. Вона має півтора кілограми. 100 грн. Є трохи більші по 120, 130 грн.

На ярмарку можна скуштувати сири на будь-який смак. Марія разом з родиною доглядає 600 овець і 200 корів. Виготовляють домашню бринзу, сир і копчене м’ясо.

Марія, учасниця ярмарку

На полонину ідуть. Взимку вдома годуємо їх. Є солений сир, несолений, є гострий більш. Це залежить від трави, яку їдять вівці.

Василь же родом із Хмельницька. Привіз на Закарпаття копчену рибу. Каже: вирощують її вдома у спеціальних ставках.

Василь, учасник ярмарку

Маємо щуку, ляща, судака, сома, окунь. Різна-різна риба.

Закарпатці гуляють ярмарком, придивляються, купують сезонні овочі, картоплю, капусту: потрохи запасаються на зиму. Але кажуть: ціни майже такі ж, як на ринку. Картопля – 13 грн. за кілограм, яблука – 8, помідори – 12.

БЛІЦИ УЖГОРОДЦІВ

Ярмарок «Золота осінь» триватиме в Ужгороді до неділі, 13 жовтня, включно. Тимчасово у районі вул. Льва Толстого обмежено рух транспорту. На вихідні ж синоптики прогнозують початок «бабиного літа» і температури до 20 градусів тепла.