Подробиці

У Закарпатській обласній бібліотеці відбудеться масова ділова гра «Життєвий капітал», у  рамках проекту «Клуб фінансової грамотності».

Цей фінансовий тренажер розроблений з урахуванням сучасної дійсності, де враховуються реальні фінансові механізми й інструменти. У результаті змодельованих життєвих ситуацій здобувається безцінний досвід на власних помилках, який потім, у справжньому житті, допомагає зробити правильні рішення.

Стати фінансово незалежною може кожна людина, чим би вона не займалася, — переконані організатори заходу.

Гра, як одна з форм навчання як для дітей та дорослих, виникла як альтернатива класичному навчанню на лекціях. Використані найкращі світові та європейські практики. Тут кожен буде задіяний та матиме можливість продемонструвати свої здібності. За 3 години гри гравець проживає 30 років власного фінансового життя. Долучитися може кожен охочий, участь безкоштовна. Старт чергового засідання – в обласній бібліотеці у вівторок, 5 червня, о 16:00.

Василь ДІДИЧИН

керівник Клубу фінансової грамотності

Уже вкотре проводимо цю гру із ефективного управління власними ресурсами. Це соціальний проект для нас. Маємо дуже великий інтерес, аби ужгородці долучалися ефективно управляти своїми грошима. Ми відходимо від питань глобалізації та політики, усе набагато простіше. Кожен повинен навчитися розпоряджатися тими коштами, які у нього є. У формулі заробляння і використання важливішим є не те, скільки ми заробляємо, а важливо – скільки можемо зберегти. Це та формула, якій ми намагаємося навчити ужгородців. Запрошуємо усіх у вівторок, 5 червня, о 16:00 в Закарпатську обласну бібліотеку.