Подробиці

У рамках зустрічі до міжнародного дня людей з інвалідністю в Ужгороді відбулася презентація серії мотиваційних треннігових відео «Я можу і ти зможеш». В силу корегувань, внесених у наше життя пандемією коронавірусу, тренінги для людей з інвалідністю поступово переходять у онлайн. У роликах продемонстровані заняття і для людей на візочках, і для тих, хто може пересуватися самостійно. 

Василина МАРКО — координатор проекту «Соціальна турбота про здоров’я»

«Це допоможе людям,  які наразі перебувають у стресовому стані від усього що на сьогодні відбувається. Це допоможе їм повірити у свої сили, що все можливо. Що ми можемо якщо хочемо. Якщо до нас звертаються ми готові не тільки тут приймати а й здійснювати віїзди за ардесою особи, яка звернулася. Ми готові зібратися на тренінг на семінар.»

Розповіли також про облаштований спортзал та кабінет психологічної допомоги, а ще про безкоштовні консультації та прийоми фізичного терапевта і психолога.

Микола ПИЛЯВСЬКИЙ — фізичний терапевт

«По перше індивідуальний підхід, по друге робота заключається у тому, що ми з’ясовуємо патологію особи, оглядаємо її, дивимося додаткові дані рентгенів або компютера і визначаємо обсяг фізичних навантажень. Ті які ми можемо дати цій людині для того щоб зменшити її фізичну ваду.»

Каріне КАРАПЕТЯН — психолог

«Ми створили онлайн заняття. Щотижнево ми продимо онлайн зустрічі психологічні зачіпаємо різні питання із нашими клієнтами. Атмосфера доволі дружня, і підіймаємо ми доволі важливі відверті питання.»

  Із листопаду 2019 року центр реабілітації «Вибір» реалізовує проект «Соціальна турбота про здоров’я» за фінансової підтримки  програми «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна». Також для людей із інвалідністю в Ужгороді безкоштовно діє кабінет реабілітації та психотерапії.