Подробиці

Народний артист України, диригент і художній керівник камерного хору Кантус Еміл Сокач — став сьомим гостем проекту «Ужгород в Обличчях», що реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Колектив Cantus є безсумнівним обличчям не тільки Ужгорода, але й України загалом. Хор успішно гастролює із виступами багатьма країнами Європи та світу, про колектив знають і шанують його у професійних музичних колах. Тому Ужгороду за честь мати вдома такий хор і такого керівника.

Тетяна ЧЕРЕШНЯ співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

Ми не могли провести цей проект без Кантуса, без цих людей, вони насправді фантастичні. Віддати шану Емілу Сокачу, бо зібрати і утримувати такий колектив — це прекрасно. Це надзвичайний колектив і дуже не вистачає зараз Кантуса в цей період карантину. Хочеться їм якось допомогти і у нас уже є ідея і є плани на спільний проект.

Ідею участі в проекті, як і сам проект, пан Сокач підтримав радо. Вважає це гарною нагодою дізнатися про людей, які живуть в одному місті і оточують нас щодня.

Еміл СОКАЧ художній керівник і диригент камерного хору «Cantus»

Це здається мені дуже гарна ідея, бо ми усі живемо в невеликому місті і це гарна нагода познайомитись з людьми, які ходять поруч нас, але ми про них мало знаємо, чи не знаємо хто вони такі. Я думаю це цікаво.

Сам музикант, як людина воістину творча, на питання хто для нього є Обличчям Ужгорода — відповідає романтично і ніжно.

Еміл СОКАЧ  художній керівник і диригент камерного хору «Cantus»

Для мене обличчя цього міста — це обличчя мої дружини, яку я зустрів в Ужгороді і з якою ми зараз є. Це обличчя, яке я бачу щодня і захоплююся ним!

У винному просторі Сировина, на майданчику якого і реалізовується проект, особлива атмосфера — ось так просто під час розмови звучить неймовірна музика.

Зустріч із Емілом Сокачем завершальна у першій частині проекту «Ужгород в обличчях». За 4 місяці автори провели 7 надзвичайних, творчих розмов. І уже мають чимало планів та ідей, аби проект отримав продовження і ужгородці мали змогу відкрити для себе нові обличчя рідного міста.