Подробиці

Вимагають добровільного об’єднання. Майже три сотні мешканців сіл Ужгородського району прийшли під стіни ОДА, аби ще раз засвідчити своє бажання добровільно об’єднатися. Нагадаємо  Холмківська, Тарнівецька та Сторожницька сільські ради виявили бажання створити ОТГ ще три роки тому. Тоді  провели громадські слухання та зібрали весь пакет документів. Але погодження від колишнього голови ОДА Генадія Москаля так і не отримали. Зараз новопризначений керівник області Ігор Бондаренко підписав згоду на створення цієї ОТГ. Та недовго тішилися мешканці, бо в перспективному плані, який винесений на розгляд сесії обласної ради, ці села — частина Ужгорода.

Тетяна ВАЧИЛЯ

голова Холмківської сільської ради

«Є три перспективні плани, з яких один, де нас хочуть приєднати до міста Ужгород. Сьогодні ми вийшли на мирний мітинг, аби показати депутатам обласної ради, щоб вони прийняли правильне рішення.  І Люди цього хочуть. Хочуть об’єднатися в громаду, яка буде спроможна»

Володимир ФЕСЬКОВ

експерт з децентралізації

«В проекті перспективного плану, який був поданий 26 червня цього року їх не було. Вони були об’єднані з Ужгородською ОТГ. Наразі в плані, який буде розглядати обласна рада вони є. Однак під час різних засідань звучали думки, щоб таки приєднати їх до Ужгородської ОТГ. В даному випадку стоїть питання виключно політичне: чи передбачить їх Закарпатська обласна рад в проекті перспективного плану, який буде переданий до Кабінету міністрів України.»

Чи зможуть села Минай, Розівка, Холмок, Концово, Сторожниця, Тарнівці, Шишлівці та Ботфалва таки обєднатися дізнаємося з рішення депутатського корпусу області.