Подробиці

Небайдужі ужгородці згуртувалися, аби врятувати 42-річну Людмилу Качковську, дружину АТОвця, багатодітну маму.

В Ужгороді на площі Театральній провели одноденну благодійну акцію «Врятуй багатодітну маму!». Смаколики для продажу надали 15 місцевих кондитерів. Асортимент солодощів був чималий: нарізні тістечка, чізкейки, заварні булочки з творогом, еклери, капкейки, шоко-попси, кекси, макаруни, безе, печиво, пряники. Також пропонували придбати й різноманітні вироби ручної роботи з бісеру та книги місцевих авторів.

До акції долучилися друзі Людмили, вони й були ініціаторами ярмарку. За підсумками одноденної акції вдалося зібрати 17 421 грн.

Любов КЕРЕЦМАН, волонтерка

Допомагаємо Качковській Людмилі, яка хворіє у нас. Не так давно у неї виявили пухлину мозку, вирішили долучитися таким чином: домашні кондитери зробили домашню випічку – її продаємо. Виручені кошти усі підуть на лікування та реабілітацію, оскільки воно у нас на даний момент досить коштовне. Щирі вдячні ужгородцям, які долучаються  і не проходять повз. Дякую також друзям, які зробили репости і залучили своїх знайомих.

Усім, хто не байдужий до долі молодої жінки і хотів би допомогти їй, надаємо реквізити рахунку її чоловіка В’ячеслава Качковського.

Банківські реквізити:

5168 7573 4467 0197

Качковський В’ячеслав

Номери телефону

0502241594, 0684820238

Не будьте байдужими! Долучайтеся!