Подробиці

В Ужгороді відбулася найгарячіша подія року – 3-й Міжнародний фестиваль вогню «FIRE LIFE FEST 2018». Понад сотня учасників презентували на сцені амфітеатру свої потужні шоу-програми.

Ірина МАРТИН, організатор фестивалю

Приїхали артисти з усієї України, Білорусії, Естонії, з Франції, Чехії, є відвідувачі з Польщі, Словакії, Угорщини. Вони більше, як глядачі. Також я знаю, що приїхали з різних міст України туристичні групи.

Артисти змагалися у батлах, вражали глядачів своїми виступами, дихали вогнем, вигадували цікаві образи, використовували спеціальні костюми та влаштували для глядачів справжнє світлодіодне шоу.

Кріста Палм приїхала з Естонії. Професійно займається фаєр-мистецтвом. Часто їздить на різні світові фестивалі.

Krista PALM, артистка з Естонії

Я – сольна артистка. Але на сцені деколи танцюю разом з партнером. Презентую тут, в Ужгороді, нову шоу-програму. Провела також вогняний майстер-клас для усіх охочих.

Киянин Андрій разом зі своєю фаєр-командою вперше презентували нову шоу-програму саме на ужгородській сцені. У своїх виступах намагаються поєднати реквізит із пластикою тіла та хореографією.

Андрій, артист з Києва

Як бачите, я уже трохи озброєний. Це бойовий окрас. І сьогодні ви побачите постапокаліптичне шоу.

На фестиваль приїхав і один із найнеординарніших фаєр-колективів – «East Fire», фіналісти відомого телепроекту «Україна має талант». Їх родзинкою є унікальна підвісна конструкція, на якій і презентували глядачам своє повітряно-вогняне акробатичне шоу.

Ольга ЛАЧКО, режисер театру вогню «East Fire»

Програма буде дуже цікава. Це буде історія кохання, досить активна історія кохання на сцені з вогнем. Сьогодні, я думаю, буде цікавинка вперше для у жгородців і вперше впринципі на Україні – це дівчина, яка працює у повітрі у вогняному кубі.

Господарі фестивалю, театр вогню «Fire life», також підготували новий потужний виступ з використанням піротехніки. Вперше за історію колективу на сцені були тільки дівчата.

На фесті зібралося багато поціновувачів вогняного мистецтва з усієї України та з-за кордону.

Андрій, глядач з Харкова

Ми вперше на фестивалі. Ми не те, що очікуємо, ми уже отримали дуже багато позитивних емоцій. Професійні майстер-класи. Ми в захваті.

На фестивалі встановили також новий рекорд України – одночасний виступ з вогнем більше ста учасників.