Подробиці

Берегівською місцевою прокуратурою оскаржено ухвалу суду щодо обрання підозрюваному у смертельній ДТП альтернативної міри запобіжного заходу застави у розмірі 50 175 грн (25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб). Прокуратура наполягає на триманні підозрюваного під вартою, без можливості внесення застави.

Марина БЕЗЕГА

речниця прокуратури в Закарпатській області

Берегівською місцевою прокуратурою оскаржено ухвалу слідчого судді від 22 липня 2019 року, в частині обрання  підозрюваному у смертельній ДТП на Берегівщині. 

Аварія трапилась близько опівночі, 21 липня 2019  року, у селі Свобода, Берегівського району (у напрямку села Бадів). Наразі встановлено, що підозрюваний, 24-річний місцевий мешканець, керуючи автомобілем «Volkswagen» здійснив наїзд 17-річного пішохода, який рухався краєм дороги. Від отриманих травм юнак помер дорогою до лікарні. Під час медосвідчення у крові водія виявлено 1,9 проміле алкоголю.

Триває подальше досудове розслідування у рамках зареєстрованого кримінального провадження  за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого).

Призначено першочергові експертизи,  арештовано автомобіль, за участі якого скоєно аварію.

В апеляційній скарзі процесуальний прокурор наполягає на триманні підозрюваного під вартою, без можливості внесення застави.