Подробиці

Уночі, близько 11-ї години, вся родина Вікторії Пантьо прокинулася від вибуху. Потерпіла не береться пов’язувати інцидент зі своєю роботою, але впевнена — пожежа виникла не просто так. Адже загоряння сталося саме напередодні суду, де жінка оскаржує рішення міськради. Після того, як Вікторія Пантьо виграла конкурс на посаду керівника Ужгородського пологового будинку, мерія його скасувала.

Вікторія ПАНТЬО

потерпіла

Шоковані. Ми в такому, трошки нервовому стані. Але всі ми живі. Це є моя родина. Я готова стояти до кінця. Дуже надіюся, що наша країна правова і вині будуть покарані.

Зі слів сина потерпілої, за рік це вже третя спроба тиску на родину. Навесні, пригадує Валерій Пантьо, спочатку була лише спроба, а вдруге невідомі, таки, підпалили автомобіль родини.

Валерій ПАНТЬО

Син потерпілої

Вдалися вже і до підпалу будинку. Все це можна пов’язати з професійною діяльністю, з участю, з перемогою у конкурсі. Але, на жаль, мабуть, когось ця перемога не влаштувала і маємо те, що маємо.

До приїзду вогнеборців чоловік Вікторії Пантьо намагався самотужки загасити полум’я. У результаті, отруївся чадним газом та отримав опіки рук і шиї.

Федір ФІЛІПП

речник Управління ДСНС у Закарпатській області

Фахівці стверджують, що саме займання відбулося на горищі. Потім уже. Коли зайнялися дерев’яних конструкцій перекриття, відбулося прогорання перекриття, і відповідно, уже перейшов на приміщення, які знаходилися у мансардній частині будинку.

За фактом пожежі правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Справу кваліфікують, як підпал.

Інеса МАНЗУЛИЧ-ІВАНОВА

Речниця ГУНП у Закарпатській області

За санкцією статті, міра покарання може бути до позбавлення волі на строк до 15 років. З приводу попередніх причин, йде мова саме про несправність димаря.

Остаточні причини пожежі мають з’ясувати експерти. У справі триває досудове розслідування.