Подробиці

Біла фарба і трафарети. В Ужгороді на найбільш аварійних ділянках доріг інспектори поліції нанесли попереджувальні надписи для велосипедистів та пішоходів.

Маряна ЛОШАК, речниця УПП у Закарпатській області

Зараз реалізовується комплекс заходів у рамках місячника безпеки дорожнього руху. Все це задля зменшення травматизму на дорогах області.

Патрульні закликають не забувати, що велосипедисти і пішоходи такі ж учасники дорожнього руху, як водії. І також повинні дотримуватися правил безпеки. Для нагадування інспектори нанесли надписи «Візьми дитину за руку», «Зніми навушники», «Сховай телефон», «Подивися праворуч».

 Ольга МАРТИН, інспекторка зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Закарпатській області

Місце локації, де ми визначали намалювання цих знаків визначено нашими експертами в патрульній поліції, які займаються дослідженням, де більш сконцентровані ДТП. Тому саме на цих участках ми і наносимо ці знаки.

На вулиці Минайській в Ужгороді 2 пішохідні переходи уже заробили собі «славу» проблемних та аварійних. Пані Надія працює неподалік. Щодня декілька разів переходить тут дорогу.

Надія, ужгородка

Колись я їхала з коляскою. Ця сторона пропустила права. А я ішла сюди. А тут так пролетів. Буквально якісь сантиметри там, що він мене не збив. У мене був стрес. Дитина маленька. Два місяці. Я переходила дорогу.

Окрім попереджувальних знаків на дорогах, поліцейські проводять з містянами і роз’яснювальну роботу. Напередодні проаналізували кількість дорожньо-транспортних пригод на їхній території обслуговування. Переконують: статистика невтішна. За період січень – квітень поточного року – це майже півтисячі ДТП.