Подробиці

Традиційно весною в Ужгороді відзначають річницю музичної школи імені Петра Чайковського. Цьогоріч маємо ювілей — 75 років із дня створення. І до цієї визначної дати викладацький склад зіграв традиційний концерт. Тут лунали композиції Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Іштвана Мартона, Людвіга Бетховена та інших.

Говорячи про музичну школу, завжди згадують талановитих учнів, але за їхнім успіхом завжди стоять наставники. Директорка ужгородської музичної школи  підкреслює, що і  досягнення їхнього навчального закладу — також завдяки викладачам, які вже стільки років діляться своїми знаннями з учнями.

Олена ОХРИМ

директорка Ужгородської ДМШ №1 ім. Чайковського

Завжди стоїть спочатку викладач. Знаєте, нещодавно прочитала таку фразу: «Добрий викладач не повинен проштовхувати в двері учня, він повинен привідкрити ці двері» і це правда і от мені здається, що в нашій школі все життя, всі 75 років її історії працювали саме такі викладачі. І нам надзвичайно приємно що сьогодні серед нас працюють ті, які є одними із перших випускників нашої школи. Це дійсно вже люди в поважному віці, а вони ще для нас взірець відданості своїй професії, своєї любові до справи, якою ти займаєшся. 

Цього року уже зіграли три концерти, присвячених ювілейній даті, один із них — викладацький.

В перші роки створення в музичній школі Ужгорода працювало лише семеро викладачів. Наразі ж свої знання 630 учням передають 86 наставників.