Подробиці

19 лютого в Галереї «Ілько» уже увосьме зберуться найкращі закарпатські коміки розмовного жанру.

І запрошують всіх ужгородців та гостей міста на Stand Up.

«Жанр стендапу для Ужгорода не новий, оскільки вечори такого формату уже другий рік в Ужгороді проходять. Ми цей рух започаткували. Але насправді він має дуже велику історію – ще із початку XIX століття», — каже Антон ШТУРМАРЕВИЧ, організатор заходу.

«На самом деле жанр этот в Ужгороде не так популярен. Мало кто знает, что это такое, в каком формате оно происходит. И это немножко обидно, я сейчас попересекался с людьми с Центральной Украины, и там есть огромные центры стендапа, где это популярно, куча людей знают, что это такое, сотни стендап-комиков. Это Киев, Днепропетровск, Одесса. В Харькове мощнейшая школа. Ужгород стоит особнячком от этого всего. Поэтому, мы будем и дальше стараться это развивать у нас», — говорить Олексій КЛІМОВ, організатор заходу.

«Льошка трошки скромнічає. Тому що якщо брати рамки нашого міста і населення нашого міста, то досить нормальна кількість до нас ходить. Але хотілося б, аби більше про це знали, аби це було більш популяризовано у нас. Ми плануємо в подальшому запрошувати людей, які більш відомі в Україні в цьому жанрі. І не тільки з Закарпаття», — каже Антон ШТУРМАРЕВИЧ, організатор заходу.

«Это не тайна уже. Мы отправили уже некоторые приглашения. Это будут люди из Полтавы, может быть со Львова приедут, Одесса, Харьков. А вообще мы будем рады, как и Open Mic – мы будем рады», — говорить Олексій КЛІМОВ, організатор заходу.

«19 лютого о 19:02 приходьте у галерею «Ілько», вас там буде чекати маса позитиву, гумору і родзинка», — каже Антон ШТУРМАРЕВИЧ, організатор заходу.

«Буде весело і смішно, буде по-різному. Буде доволі специфічний гумор. Буде хороший гумор. Буде не завжди смішно, але буде цікаво і весело. Думаю, ви не пожалкуєте про це вечір», — говорить Олексій КЛІМОВ, організатор заходу.