Подробиці

Павло КАМЕНЕВ

стрілець стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону

В усі часи зброєю захищали своє життя, свою Батьківщину, незалежність своєї країни. На зброї присягали, її шанували, берегли, нею пишалися.

23 військовослужбовці Національної гвардії України урочисто отримали свою зброю. Особливий ритуал повинен пройти кожен майбутній захисник України – складання присяги та отримання зброї, з якою солдат проведе період строкової служби. Молоді нацгвардійці рішуче налаштовані та готові до військового порядку.

Павло КАМЕНЕВ

стрілець стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону

Я вирішив повязати своє життя із військовою службою, оскільки мої батьки теж військовослужбовці і я вирішив не переривати цю династію та піти по їхніх стопах. Служба дуже цікава, мені дуже подобається. Я вирішив у подальшому підписати контракт із Національною гвардією України і продовжити служити в її лавах.

Молоде поповнення – перші в цьому році і наразі пройшли другий 10-дений етап підготовки. Строковиків розподілили у військові частини в усій Україні. В Ужгороді пізніше очікують ще один заїзд до 30 осіб.

Юрій ГАВДЯК

Заступник командира патрульної роти по роботі з особовим складом, молодший лейтенант

Зараз вони приїхали і їх розподілили по наших батальйонах. У рівному є наш батальйон, в Ужгороді та в Тернополі. Хлопці, незважаючи на те, що вони нещодавно в нас, проявили себе з кращого боку, до навчання ставляться старанно і серйозно. Вивчають військову справу, займаються фізичною підготовкою, також підготовкою за призначенням.

Зараз майбутні нацгвардійці проходять стажування і згодом будуть нести службу кожен у своїй частині. Військовослужбовці сподіваються: зброя їм знадобиться виключно для навчання.