Подробиці

З нагоди Дня підприємця, який відзначатимуть у першу неділю вересня, в Ужгороді відзначили кращих представників малого та середнього бізнесу Закарпаття. Такий захід відбувається вже вдруге і дає можливість обговорити досягнення та недоліки у сфері підприємництва в краї.

Денис МАН, директор Департаменту економічного розвиту і торгівлі Закарпатської ОДА

Один раз у рік, у кінці літа, ми збираємо підприємців для того, щоб неформально поспілкуватися про те як минув рік, про плюси й мінуси роботи, виконання різних програм соціально-економічного спрямування, у тому числі, підтримки малого й середнього бізнесу. Ну, і звісно, відзначити тих, хто цього року був сумлінним платником податку, хто, відповідно, підтримував бюджети місцевих рівнів своєю діяльністю. Напевно, все-таки, підприємець мало думає про те, щоб наповнити бюджет як такий, він працює над тим, щоб реалізовувати свої ідеї, проекти і робити як і соціальну, так і бізнес складову.

На святі відзначили також і лідерів рейтингу «Сумлінні платники податків», згідно з яким наша область посіла друге місце у країні.

Марта ВОЛОЩУК, голова територіального відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області

Наше свято – «Сумлінні платники податків» присвячене Дню Незалежності. Воно у нас традиційне, як кажуть, відпрацьоване, в сьомий раз ми його проводимо, тільки другий раз спільно, і тому таких, якихось, сюрпризів не буде, єдине, сюрприз у тому, що в цьому році найбільше переможців. Якщо, наприклад, попередні роки могло бути 6-9, то в цьому році 24 нагороджених, тільки сумлінних платників податків. Тобто, дуже велика кількість людей сьогодні буде нагороджена.

Кращих платників визначають за сумою сплачених податків, кількістю робочих місць, рівнем заробітної плати, проведеними соціальними та благодійними програмами тощо.

Сергій КОВАЧ, підприємець

Сьогодні досить приємне місце вибрали для відзначення цього заходу, досить хороша атмосфера, чую зі слів усіх присутніх і від себе хочу сказати, що дуже нам приємно, що державні органи влади відзначають кращих платників податків, це нам скажем, дуже приємно. Ну і сьогодні дуже хороші слова ми почули від представників органів влади, які би ми хотіли, щоб це були не тільки слова, а це було би так і насправді, що всі вони працюють для нас і стараються для того, щоб ми працювали, розвивали свій бізнес, це було приємно чути.

Наступною важливою для підприємців краю подією стане форум «Закарпаття –  бізнес центр Європи», який відбудеться 10 жовтня.