Подробиці

Більше сімдесяти ужгородок долучилися до вечірки стилю та краси VONA. У неформальній атмосфері гості зі Львова розповіли присутнім про сучасні тренди та поділилися порадами щодо створення власного стилю в одязі.

Ніка ГУК, стиліст, співзасновниця львівської школи стилю

Наша головна ціль – пропагувати європейський смак, європейський стиль, серед українських жінок, трошечки надихати українських жінок, ставати кращими, доглядати за собою, слідкувати за світовими трендами, для того щоб із часом український стиль ставав настільки відомим у Європі, як наприклад там французький стиль, чи скандинавський стиль.

Лекції Ніки та Олени стосуються формування базового гардеробу та добору стильного й підходящого для кожної жінки одягу.

Ніка ГУК, стиліст, співзасновниця школи стилю

Зовнішній стиль, в тому числі одяг, це такий самий інструмент успіху для жінки, як і, наприклад, інтелект чи працездатність. Тобтое той самий інструмент, який допомагає тобі досягати якихось певних карєрних висот, будувати успішне особисте життя. Ось це ми й пропагуємо.

Окрім зовнішнього вигляду, дівчата піклуються і про внутрішній стан своїх клієнток та слухачок лекцій.

Олена ТРЕТЬЯКОВА, стиліст, психолог школи стилю

Ідея selfish woman як такого образу нашої ідеальної жінки разом з моєю партнеркою Нікою – це жінка, яка впевнена: а)в своєму зовнішньому вигляді, і б)в своєму внутрішньому вигляді. Тобто краса це завжди не лише зовнішній фактор, але також робота над собою, про яку ми постійно говоримо. Ми говоримо про якісь внутрішні цінності, які мають бути в сучасних жінок, які будуть відповідати відповідно їхньому зовнішньому образу, їхній правильній подачі.

Відвідувачам таких заходів засновниці школи радять постійно стежити за світовими трендами та працювати над своєю впевненістю. Організувати корисну зустріч вдалося ужгородським представницям б’юті-сфери.

Анастасія ЛЕСІВ, засновниця студії краси та стилю

Стиль – це щось нове для Ужгорода і як освоєння самої професії стиліста. Тому ми пропагуємо, що дівчата неодмінно повинні мати свої родзинки, розумітися в тенденціях і слідувати цьому. Наша стиліст Ірина відвідувала курси дівчат від Selfish School зі Львова, яких ми запросили на цей захід.

Одною з унікальних цікавинок вечора стала жива фотозона. Крім того, за підтримки партнерів серед учасників провели розіграш подарунків.

Мирослава МАЛЬКОВА, засновниця організації свят

Партнери долучалися саме ті, котрі спеціалізуються на організації будь-якого івенту. У нас є дуже багато партнерів, які будуть представлені, і будуть представлені в Інстаграмі, представлені в Фейсбці. Ви можете на всіх подивитися, а також будуть представлені їхні смаколики, будуть представлені їх індивідуалізм та професійність, які ви побачите.

Євгенія НОВА, декоратор організації свят

Організувати такий захід було дуже складно, тому що вже розпочався весільний сезон. І в нас насправді дуже багато роботи і поєднати насправді це було дуже важко, але я сподіваюсь, що в нас вийшло. Насолоджуємось сьогоднішнім вечором.

Проводити такі заходи організатори планують щонайменше двічі на рік. Наступні зустрічі стосуватимуться різних «жіночих» тем: лідерство, особистісний розвиток, дієтологія, догляд за собою тощо.