Подробиці

15 років доброчинності. Ініціативна група «Серце до серця» на Закарпатті реалізувала в Ужгороді благодійну фотовиставку «Усі ми трішки діти», до якої долучилося чимало відомих українських зірок.  Нещодавно ж у просторі «Відкритий офіс» відбувся і фінал акції, який стартував цьогоріч у травні. Відомі виконавці позували у яскравих костюмах, задля створення благодійного зіркового календаря та однієї спільної мети — допомогти зібрати кошти для закупівлі кардіореанімаційного обладнання у всі лікарні України.

Марія РУЩАК – представниця всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» на Закарпатті

Ми вже другий рік поспіль з кардіологією дитячою, а саме із Закарпатської ОДЛ, Ужгородською та Хустською лікарнями. Минулоріч нам вдалося допомогти і закупити обладнання на 509 тисяч гривень у кардіологічні відділення. Цьогоріч нам ще поки невідомо яка сума зібрана, хотілося б щоб до акції долучилося більше містян і нам вдалося закупити обладнання і цього року.

На заході усі охочі мали можливість придбати зіркові календарі та зробити пожертву для хворих діток. Творчі майстер-класи, знайомство з музичними інструментами, фотозона, безпрограшна лотерея та багато іншого чекало гостей заходу. Волонтери благодійного фонду кажуть: найбільшу мотивацію у цій справі дає саме можливість допомогти іншим.

Марія ЮРІНА – волонтерка всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Ми розуміємо наскільки це важливо, ми хочемо закупити обладнання у лікарні області тому намагаємося викладатися на всі сто. Це нелегка робота, але коли є позитивний результат і він лідирує в Україні то розумієш що це того варте.