Подробиці

Молодіжна держава Kolping Sakuraland – такий захід відбудеться в Ужгороді вперше. Протягом трьох днів гості з усієї країни мандруватимуть весняним Закарпаттям, долучаться до насиченої програми екскурсій, освітніх тренінгів та ігор.

Софія ПРИЙМАК, волонтер ГО «Справа Кольпінга України»

Метою даного заходу є об’єднання людей, молоді для пізнання один одного і також для того, щоб зрозуміти, що ми живемо в одній країні. Серед учасників будуть як наші кольпінговці, які запрошені з різних осередків, і також із самого Закарпаття. А також і переселенці. Захід відбудеться із 20 до 22 квітня. Будемо працювати в Ужгороді, екскурсії будуть містом, а також виїжджатимемо у Воєводино.

Проведенням заходу власне займається ужгородський осередок громадської організації Kolping. Окрім обласного центру, активісти працюють в Іршаві, Перечині та на Рахівщині.

Олександра БОРШОШ, волонтер ГО «Справа Кольпінга України»

Освіта, діяльність та духовність – це є три невід’ємні складові нашої організації. Ми займаємось різними соціальними проектами, акціями, молодіжними заходами. В нас є різні семінари, тренінги, є школи молодого лідера. Також їздимо на різні міжнародні заходи.

Уляна САВЧАК, волонтер ГО «Справа Кольпінга України»

Головний центр взагалі в Україні знаходиться в Чернівцях. І оскільки у нас є багато друзів з різних куточків України. От він власне так і заснувався в Ужгороді. Він вже працює, діє в Ужгороді понад 8 років. В нас є різні напрямки діяльності, так, як уже сказала моя колега. Ми включаємо туди і молодь, і старших, і середнього віку, тобто різні категорії населення.

Щоб долучитися до програми, необхідно попередньо зареєструватися та оплатити організаційний внесок. Учасникам обіцяють цікаво та корисно проведений час, нові знайомства та приємні враження.

Детальна інформація – на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/kolping.zak/posts/1849733225072676