Подробиці

70 учасників загалом, 15 з яких – із закордону: Угорщини, Словаччини та Чехії. В Ужгороді відкрили традиційну вже 18-ту виставку – ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття». Приурочують її до міжнародного Дня туризму в Україні, який відзначається 27 вересня. Окрім обговорення і представлення визначних українських та закордонних знакових місць, гості та ужгородці матимуть змогу приєднатися до майстер-класів із приготування колоритних закарпатських страв, дегустації файних вин та скуштувати сирну продукцію. Головна мета цього туристично-економічного форуму – познайомити людей, які у різних регіонах займаються спільною справою.

Ірина САЛОВА
учасниця ярмарку (Кіровоград)

«Ми представляємо сьогодні Кіровоградщину, туристичний потенціал. Ми сьогодні раді разом із іншими регіонами представляти Україну так і регіональний аспект туризму. У нас такі напрямки поширені як сільськозелений – це наш профільний і у нас дуже розвинений фестивальний і культурний туризм».

Валентина ЛИМАРЕНКО
учасниця ярмарку (Донецьк)

« Що ми перше покажемо так як найпростіше добратися зі Львова прямим потягом до Краматорська, наприклад, до Слов’янська, наприклад, то це Слов’янські соляні озера, святогір’я, завод шампанських вин »