Подробиці

Закарпатська регіональна рада Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» визначила п’ятьох цьогорічних кандидатів від області. Саме цих працівників медичної сфери краю висунули представники громадськості.

Іван МИРОНЮК, голова регіональної ради в Закарпатті

У нас було подано 5 номінантів, по одному на кожну номінацію. Тому регіональній раді було досить легко працювати, тому що не було конкуренції. Ми підтримали думку колективів, які подавали. Всі дані дуже давно вже висвітлені на сторінці Facebook нашої регіональної ради в Закарпатській області про кожного номінанта. Ми їх представили в мас-медіа наскільки це було можливо всюди до розгляду для громадськості. По кожній з номінацій по одному номінанту. У нас є представники як районів області – це є Берегівський, Виноградівський райони, так і міста Ужгорода, або скажемо – обласних закладів.

Змагатися за першість українські працівники медичної галузі будуть у званнях «Найкращий лікар», «Найкращий медик», «Новатор охорони здоров’я», «Взірець служіння суспільству». Ще одна номінація відзнаки – «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я».

Мирослава ВАЙДА, кандидат номінації «Найкращий медик»

Працюю лікарем-кардіологом напротязі тридцяти років. З них десять років очолюю інфарктне відділення у кардіодиспансері. Пролікувала дуже велику кількість пацієнтів. Ще раз дякую вам! Маю надію, що й надалі буду так гідно працювати на благо наших краян.

Валерій КУСТРЬО, кандидат номінації «Найкращий лікар»

Я працюю в системі охорони здоров’я, практичній системі охорони здоров’я з 1982 року. Весь цей час працюю у Берегівській районній лікарні за виключенням того часу, коли я працював по направленню у Донецькій області. За час своєї роботи у хірургічному відділенні завжди старався запроваджувати ті ефективні методики лікування, які би були вкрай корисні хворим, позитивно впливали на результати лікування і, звичайно, на харошу ранню та соціальну реабілітацію хворих.

Обрані номінанти наразі чекають на розгляд своїх кандидатур Виконавчим комітетом, Національною експертною комісією та Поважною радою. Імена всеукраїнських переможців кожної з номінацій стануть відомими у серпні.