Подробиці

Налагодити комунікацію між депутатами та їх виборцями мали на меті організатори акції «Полюби депутата» в Ужгороді. За словами активістів, населення часто не знає депутатів свого округу і не звертається до них із проблемами свого мікрорайону. Відтак, на заході усі охочі мали змогу дізнатися більше про свого обранця і передати йому побажання. На символічних серцях учасники писали, за що вони люблять свого депутата, або ж за що б полюбили його ще більше. Як показав досвід кількагодинної акції, побажань до обранців у містян значно більше, ніж подяк. Найбільше ужгородців турбує питання стану доріг, якості громадських перевезень та чистоти в місті. Усі прохання-побажання організатори акції опісля передадуть адресатам. Таким чином сподіваються налагодити комунікацію – виборець-депутат.

Микола  ЯЦКОВ  співорганізатор акції

Вся біда в тому, що дуже мало людей знає своїх депутатів і між ними дуже погана комунікація – у цьому вся проблема, тому ми б хотіли аби люди більше комунікували, саме аби депутати більше комунікували з   людьми, тоді все буде добре.

Марина СТАШИНА-НЕЙМЕТ  ужгородка

Я загалом давала оцінку депутатам Ужгородської міської ради. За що я їх люблю – це за те, що вони в принципі готові іти на контакт, якщо до них звертатися. Звісно іноді для цього треба докласти більше зусиль, аби був результат, але впринципі є позитивні зрушення якщо порівнювати ситуацію наприклад 5-7 років тому. Ну і мені б хотілося аби вони були більш активними в роботі з громадою, щоб так само проявляли ініціативу